Registracija į antrą nemokamą Nuotolinę Konferenciją Tėvai Ryšyje prasideda…dabar!!!

Konferencijos tema: O kas jeigu baisiausia kas galėtų mums nutikti būtų … jausmas?

Konferencija apie mus, tėvus, apie mūsų kasdienybę, apie visus mūsų jausmus, nuo kurių mes bėgam – kaltę, ribotumą, pyktį, pavydą, menkavertiškumą, nemeilę, nepasitikėjimą. Kai ištinka gyvenimas ir vaikai su mumis nekalba, priešinasi, neklauso, meluoja, mes į tai reaguojame savo vidinių jausmų vedini, kurie mums dažnai yra nepakeliami. O ką jeigu išmoktume tuos jausmus, VISUS, prisijaukinti ir ne reaguoti į vaikų elgesį, o ramiai atsakyti? Kas jeigu jausmai yra mūsų kelrodės žvaigždės, kas jeigu nerimas byloja apie mūsų gelmę, kas jeigu baimė mus veda ten, kur mūsų vieta, kas jeigu pyktis yra draugiškas priminimas, kad mes pamiršome save mylėti?.. Tiek daug kalbėta apie jausmų priėmimą, apie tai, kad visi jausmai lygūs, teoriškai kaip ir aišku, o praktiškai vis tiek dažnai neišeina tų jausmų jausti, priimti, mes dedam į kojas, priešinamės, sustingstam, apsimetam ramūs. Konferencijos pašnekovai padės į kasdienines šeimos situacijas pažvelgti per mūsų jausmų prizmę ir pabandyti susidraugauti!

Konferencija skirta šeimoms, mamoms, tėčiams, vaikams, seneliams, mokytojams, socialiniams darbuotojams – visiems, kurie augina, rūpinasi, prižiūri vaikus. Norintiems bus išduodami pažymėjimai.

Prisijunkite prie mūsų! Konferencija vyks nuotoliniu būdu balandžio 26-29 d.d., konferencijos klausymas nemokamas, registracija čia: https://tevairysyje.lt

5 visos konferencijos įrašus padovanosiu Tėvai Ryšyje FB profilyje, tam užtenka paspausti mygtuką „patinka” čia https://www.facebook.com/tevairysyje ir kitus 5 įrašus bus galima laimėti Instagram paskyroje, tam užtenka paspausti mygtuką „sekti” čia https://www.instagram.com/renatacikanaite/. Laimėtojai bus paskelbti balandžio 30 dieną.

P.S. Konferencijos įrašinėjimas vis dar tebevyksta, komentaruose rašykite Jums svarbius tėvystės iššūkius, klausimus, pasvarstymus, aš apibendrinusi juos užduosiu konferencijos pranešėjams. Nekantrauju leisti Jums išgirsti tai, ką jau išgirdau iš pašnekovų lūpų aš.