Kiek daug mūsų kasdienybėje yra gražaus ir džiugaus bendravimo, šiltų bei ilgam įsimenančių akimirkų, laiko praleisto kartu keliaujant, pramogaujant, švenčiant, žaidžiant, kalbant ir t.t.

Mes labai norime, kad savo šilto buvimo kartu akimirkomis pasidalintumėte ir su mumis mūsų FB‘o grupėje. Todėl skelbiame konkursą „Mūsų laikas su vaiku“.

Kviečiame Jus ne tik užfiksuoti nuotraukose paprastas, bet Jums labai mielas akimirkas kartu, bet ir jomis pasidalinti su mumis.

Konkurse kviečiame dalyvauti visus šeimas. Mes žinome, jog Jūs visi esate šaunūs, kūrybingi ir išradingi. Labai lauksime pačių pačiausių Jūsų buvimo kartu akimirkų.

Konkurso tikslas: Skatinti šeimas, kasdien bent 15 min praleisti kartu.

Nuotraukas siųskite el. pašto adresu: alytaus.centras@gmail.com

Jūsų nuotraukų lauksime iki 2021 m. gegužės 1 d. Kartu neužmirškite užrašyti – nuotraukoje matomų žmonių vardus, kur esate ir ką veikiate, pvz. mama, tėtis ir Kostas iškylauja prie Dusios ežero. Visos Jūsų atsiųstos nuotraukos bus patalpintos mūsų FB’o profilyje „Vaikai yra vaikai. Alytaus rajonas”.

Nuo gegužės 1 d. iki gegužės 15 d. vyks balsavimas, t.y. žymėjimas „patiktukų“ už konkurse dalyvaujančias nuotraukas. Tad neužmirškite balsuoti patys bei paraginti balsuoti, t.y. žymėti patiktukus arba širdeles savo palaikymo komandas.

Na, o gegužės 15 d. švęsime Šeimos dieną. Ta proga trys konkurso dalyviai, kurių nuotraukos surinks daugiausiai Jūsų patiktukų, bus apdovanotos VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro įsteigtais prizais.

Linkime sėkmės ir laukiame Jūsų konkursui skirtų nuotraukų.