Penktadienio popietę Globos savaitės renginiai persikėlė į Simną, kur vyko popietė „Vaikai yra vaikai”.

Renginio pradžioje visus šventės dalyvius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės vicemerė Dalia Kitavičienė ir VTAĮT Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Renata Kruk. Vicemerė retoriškai klausė „Ar jus šiandien kažkas apkabino? Mintį tęsdama vicemerė sakė, jog būti apkabintam yra labai svarbu, nes tai patvirtina, kad neesi vienišas. Ir pasidžiaugdama, jog Alytaus rajone yra daug globėjų, tai yra žmonių, kurie geba apkabinti tuos, kuriems apkabinimo stigo ir kurie taip pat nori apkabinti bei pasijusti saugūs.

Popietei šurmuliuojant Simno miestelio aikštėje renginį puošė ir savo dainas šventės dalyviams dovanojo Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos jaunieji solistai.

Renginio metu į besidominčių vaikų globa (rūpyba) klausimus atsakinėjo globos centro soc. darbuotojos – globos koordinatorės, kurios renginyje skleidė žinią apie globą, globėjo svarbą ir jo vaidmenį, dalijo skrajutes apie Globos centro teikiamas paslaugas, GIMK mokymus.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnė Laura Svolkinaite mažuosius popietės dalyvius kvietė į saugaus elgesio kelyje pamokėlę bei įdomias ir praktiškas užduotėles.

Alytaus visuomenės sveikatos biuras pasirūpino, kad įdomių, įtraukiančių veiklų pagal savo pomėgį rastų kiekvienas šventės dalyvis. Mažieji savo jėgas galėjo išmėginti įvairiuose judriuose bei balansiniuose lauko žaidimuose. Kartu su animatore Jelena Rudakova galėjo pasipuošti palaidines savo pačių kurtais piešinėliais, o su Šefu ant ratų galėjo gaminti nesudėtingus patiekalus, smaližiauti sveikais desertais bei atsigaivinti vasariškai lengvu arbūzų limonadu