Vasariškai šiltą ir gražų šeštadienio rytą Alytaus miesto tarybos nario Petro Sabaičio ir visuomeninių padėjėjų: Laimos Ivašauskienės, Donato Urbanavičiaus bei Daivos Sabaitienės pakviesti į pažintinį susitikimą Alytaus rajono Rimėnų vaikų dienos centre rinkosi Alytaus rajono globėjų šeimos kartu su globojamais vaikais.

Susitikimo metu kelios dešimtys vaikų kartu su globėjais smagiai bei įdomiai leido laiką, vaišinosi saldžiais skanėstais.

Susitikimo dalyviams buvo surengta nekasdieniška edukacija, kurios metu mažieji turėjo galimybę ne tik apžiūrėti vandens sporto bolidus bei senovines sausumos transporto priemones, bet ir saugiai su ja pasivažinėti.

Svečiai kalbėjo apie savo svajones ir pomėgius. Padėkojo visiems susitikime dalyvavusiems globėjams už jų rūpestį vaikais, kiekvienam įteikė padėkas bei po baltą lelijos žiedą.

Laima Ivašauskienė yra baigusi kursus ir turi gydomojo masažo specialisto licenciją. Ji susitikimo dalyviams pristatė savimasažo naudą bei pravedė parodomąją savimasažo pamokėlę. Ji sakė, kad savimasažas yra paprasta ir patogi priemonė, kurios pagalba galima sumažinti galvos, kaklo ir pečių skausmus bei mėgautis masažo terapijos privalumais namuose.

Alytaus miesto tarybos narys Petras Sabaitis yra batsiuvys, įvairaus dydžio batukų kolekcionierius. Susitikimo metu jis kalbėjo apie savo pomėgius bei parodė savo batukų kolekciją.

Donatas Urbanavičius pristatė savo svajonių laivus ir kalbėjo apie dalyvavimą su jais įvairiose varžybose bei užimtas prizines vietas. Jis ragino vaikus nebijoti, bet drąsiai svajoti. Vėliau jis pakvietė vaikus užrašyti savo svajones ant lapelių ir pažadėjo, kad iniciatyvūs alytiškiai padės jų svajones įgyvendinti.

Susitikimo pabaigoje buvo padėkota ir už skirtą laiką bei gražią bendrystę. Svečiai linkėjo, kad tokia tradicija tęstųsi ir ateityje.