Švęsti Globėjo dienos šeštadienį iš visų Lietuvos kampelių, iš kiekvieno globos centro į Nacionalinį vasaros festivalį „Vaikai yra vaikai” pajudėjo pilni autobusai su globėjų šeimomis.

Nors Klaipėda mus pasitikimo su gana stipriu lietumi, bet tai niekam nuotaikos nesugadino, nes visi buvo pasiryžę puikiai praleisti laiką – susipažinti, bendrauti, šokti, dainuoti, žaisti, dūkti bei kitaip pramogauti.

Sugiedoję Tautišką giesmę, išklausę Globėjo dienai skirtus LR prezidento Gitano Nausėdos, Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko ir kitų sveikinimus, sušokę bendrą šokį, aplankę kitų globos centų palapines, susipažinę ir atradę naujų draugų, sudalyvavę įvairiose edukacijose, išbandę daugybę įvairių pramogų, padainavę kartu su Vidu Bareikiu bei Monique, pašėlę ant batutų bei išsimaudę putose, tariame nuoširdų ir didelį ačiū festivalio organizatoriams ir sakome iki susitikimo kitais metasi Vilniuje.

Pasibaigus festivaliui, skubėjome prie jūros, (ne vienas vaikas pamatė ją pirmą kartą). Jūra mus pasitiko gana audringai, bet tokia ji buvo dar gražesnė. Nors ir neišsimaudėme, bet smagiai pažaidėme šokinėdami per bangas bei nuo Molo pamojavome praplaukiantiems laivams.