KVIEČIAME 2024 m. balandžio 2 d. (antradienį), 15:00 val. Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Miroslavo filiale (Vienuolyno g. 16, Miroslavas) į Tarptautinės vaikų knygos dienos proga vyksiantį filmo „Kūdikis” peržiūrą – aptarimą su VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro globos globos centro komanda.
IBBY Japonijos skyrius visiems linki 2024 m. laimingos Tarptautinės vaikų knygos dienos
Pasak iškilios japonų rašytojos Eiko Kadono, skaitydami knygas atveriame duris į kitą pasaulį, o perskaitę pamatome pasaulį naujai. Ji kviečia kurti naują istoriją čia ir dabar.
„Ant sparnų istorijos keliauja.
Trokšdamos išgirsti džiaugsmingą tavo širdies plakimą.” – Eiko Kadono
Mes visi galime vaikams padėti atverti duris į kitą pasaulį… Mes visi galime padėti jiems kurti naują istoriją čia ir dabar… Filmo „Kūdikis” centre yra ką tik gimęs kūdikis Teo, kurio atsisako motina… Filmas jautriai ir diskretiškai žvelgia į kiekvieno veikėjo motyvus ir pasirinkimus, nesmerkia ir nepaliko nei vienos pusės… Peržiūros – aptarimo metu mes ir kalbėsime apie globą, apie globėjo vaidmenį ir šeimos svarbą vaiko gyvenime. Apie vaikus, kurie išduoti, sužeisti, bet savo širdyje tiki… laukia… trokšta išgirsti mylinčios širdies plakimą… Apie mokymus – GIMK programą, kuri yra skirta pasiruošti ir „pasimatuoti” globėjo vaidmenį, apie globos centrą bei jo teikiamas paslaugas.