Artėja gražiausios ir džiugiausios metų šventės, kurių visi laukiame ir nekantriai joms ruošiamės. Švenčių metų daug laiko praleisime pačiame pačiausiame savo šeimos rate – puošime, tvarkysime, gaminsime, kepsime, žaisime, keliausime, bendrausime, švęsime… Švenčių metu patirsime ir išgyvensime daug nepakartojamai gražių, malonių bei džiugių akimirkų…

Mes labai norime, kad savo šilto buvimo kartu akimirkomis pasidalintumėte ir su mumis mūsų FB‘o grupėje. Todėl VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro Globos centras SKELBIA konkursą „Šventiškiausia, gražiausia, jaukiausia, netikėčiausia mūsų šeimos švenčių akimirka”.

Kviečiame Jus ne tik užfiksuoti nuotraukose gražias ir Jums labai mielas šventės akimirkas, bet ir jomis pasidalinti su mumis. Konkurse kviečiame dalyvauti visus visas šeimas. Mes žinome, jog Jūs visi esate šaunūs, kūrybingi ir išradingi. Labai lauksime pačių pačiausių Jūsų gražiausių metų švenčių akimirkų.

Konkurso tikslas: Skatinti šeimas puoselėti švenčių tradicijas, dovanoti vieni kitiems dėmesį bei gerumą, pastebėti ir džiaugtis mielomis, gražiomis bei šiltomis šeimos švenčių akimirkomis.

Nuotraukas siųskite el. pašto adresu: alytaus.centras@gmail.com

Jūsų nuotraukų lauksime iki 2022 m. sausio 6 d. Kartu neužmirškite užrašyti – nuotraukoje matomų žmonių vardus. Visos Jūsų atsiųstos nuotraukos bus patalpintos mūsų FB’o profilyje „Vaikai yra vaikai. Alytaus rajonas“. SIŪLOME šiuo konkursu DALINTIS su visais savo draugais bei pažįstamais, juk kuo daugiau dalyvaujančių, tuo smagiau

Iki 2022 m. sausio 13 d. vyks balsavimas, t.y. žymėjimas „patiktukų“ ir „širdučių” už konkurse dalyvaujančias nuotraukas. Tad neužmirškite balsuoti patys bei paraginti balsuoti, t.y. žymėti patiktukus arba širdeles savo palaikymo komandas.

Nugalėtojus skelbsime 2022 m. sausio 13 d. Trys konkurso nuotraukos, kurios surinks daugiausiai Jūsų patiktukų ir širdučių, bus apdovanotos VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro įsteigtais prizais.

Linkime sėkmės ir laukiame Jūsų konkursui skirtų nuotraukų. PAČIŲ GRAŽIAUSIŲ IR GERIAUSIŲ ŠVENČIŲ