Visi žinome, kiek laukimo, džiaugsmo ir jaudulio visiems dovanoja pačios gražiausios metų šventės – Kūčios, šv. Kalėdos, Naujieji Metai… Jų laukimą apipiname svajonėmis, pasiruošimui sukuriame ir aptariame ne vieną planą, pačioms šventėms ruošiamės apgalvodami visas smulkmenas… Kaip gera, kad šventės tai ne viena diena, o visas laikotarpis iki Trijų Karalių. Šiuo Kalėdiniu laikotarpiu visi patiriame daugybę teigiamų emocijų, nes visa aplinka yra pripildyta šventinės nuotaikos…

Su tikslu pabūti kartu, pabendrauti, pasidalinti savo džiaugsmu bei papildyti šviesių bei gražių šventinių akimirkų bagažą Alytaus vaikų globėjų ir įtėvių asociacijos „Šviesa” bei VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro globos centro iniciatyva pakviesti išsiruošėm į Kalėdinę kelionę, kurią globėjams bei vaikams dovanojo Alytaus rajono savivaldybė.

Kalėdinės kelionės metu aplankėme šventiškai pasipuošusį Kauną, susitikome su Kalėdų Seneliu Rotušės aikštėje, pasidžiaugėme įspūdinga žaliaskare eglute, aplankėme Kauno pilį. Tuomet iš Kauno geležinkelio stoties traukiniu važiavome į šventiškai pasipuošusį Vilnių. Kiek džiaugsmo buvo vaikų akyse pirmą kartą važiuojant traukiniu. Na, o Vilniuje gėrėjomės gražuolėmis Katedros ir Rotušės aikščių eglutėmis bei dekoracijomis, pažiūrėjome kalėdinę pasaką ant Arkikatedros sienos, aplankėme Arkikatedrą baziliką, Valdovų rūmus, Gedimino pilį, senamiestį. O kad užtektų jėgų bei energijos viską apeiti ir pamatyti autobuse visi kelionės dalyviai buvo pavaišinti ir McDonald‘s kompleksiniu rinkiniu.

Už gerą laiką, nesuskaičiuojamą daugybę teigiamų emocijų bei puikiai suorganizuotą kelionę visų globėjų ir vaikų vardu tariame nuoširdų bei didelį ačiū VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro globos centro partneriams Alytaus rajono savivaldybei bei Alytaus vaikų globėjų ir įtėvių asociacijos „Šviesa” steigėjams Evaldui ir Kristinai Petraičiams.