Globa – prieglobstis, pagalba, rūpinimasis, saugojimas, glėbys, apkabinimas, apsauga, besąlyginė meilė. Globa – atrodo toks paprastas penkių raidžių žodis, bet kiek meilės, atsidavimo, pasiaukojimo, dovanojimo jame slypi!

Prasidėjo ypatinga savaitė, kuri skirta pasidžiaugti bei padėkoti ypatingiems žmonėms – VAIKŲ GLOBĖJAMS, kurie atverdami savo širdies duris saugo, myli ir globoja.

Antradienį Vaikų globos savaitės renginys, edukacinė popietė „Pasibičiuliaukim“ šurmuliavo Alytaus rajono Butrimonių miestelio aikštėje.

Renginio metu Globos centro soc. darbuotojos – globos koordinatorės renginyje dalyvaujančius kalbino ir skleidė žinią apie globą, globėjo svarbą ir vaidmenį, dalijo skrajutes apie Globos centro teikiamas paslaugas, GIMK mokymus, vaikų globą (rūpybą) ir atsakinėjo į besidominčių vaikų globa užduodamus klausimus.

Popietės pradžioje Alytaus rajono kultūros centro Butrimonių skyriaus šokių kolektyvas „Gojelis”, vadovaujamas Živilės Patinskaitės ir solistė Toma Anušauskaitė padovanojo popietėms dalyviams šventinį koncertą.

Visą popietę lyg bitutes prie medaus traukė prie vašku ir medumi kvepiančio stalelio, prie kurio pedagogė Jūratė Biesevičienė vedė žavių figūrinių žvakelių liejimo edukaciją.

Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras popietės dalyvius, ypač visus vaikus, kvietė patiems piešiniu pasipuošti savo kepurėlę bei išmėginti savo jėgas įvairiuose lauko žaidimuose.

Labai daug nepamirštamų akimirkų vaikams suteikė šventėje pasirodęs Butrimonių seniūnijos keturračių klubas „Šernai”. Vaikai ne tik iš arti galėjo apžiūrėti keturračius bet ir apvažiuoti ne vieną ratą apie Butrimonių miestelio aikštę.

Ypatingai norime padėkoti UAB Forestry Service Lithuania direktoriui AIRIDUI ZAMBLAUSKUI bei „SINTIJA” – vestuvinių, proginių suknelių, smokingų ir aksesuarų nuomos salonui ir jo savininkei Linai Baranauskienei už finansinę paramą, kurios dėka vaikai galėjo džiaugtis ir pramogauti ant batuto bei pasmaližiauti cukraus vata ir popcornais.

Sakome didelį AČIŪ visiems dalyvavusiems ir savo veiklomis prisidėjusiems prie šventinės nuotaikos kūrimo.