Vaauuu!!! Kokia galimybė – kokios laukia SUPER šventės ir prizai!!! Jau rytoj prasideda vaikų piešinių konkursas „Keturi metų laikai vaikų svajonėse”. Mieli Globėjai, kviečiame būti aktyviais ir pakviesti, paskatinti, paraginti, motyvuoti savo vaikus dalyvauti NEREALIAME piešinių konkurse.

Pagrindinė SUPER konkurso informacija!!!

  • I etapas – Vaikų piešinių nuotraukų konkursas „PIEŠIU SAVO SVAJONIŲ PAVASARĮ” prasideda jau rytoj. Užsimerkite ir įsivaizduokite… už lango šviečia skaisti ir šilta pavasario saulutė… dangus melsvas melsvas, su kur ne kur plaukiančiu lengvu, minkštu ir pūkuotu debesėliu… pamiškėje žydi pirmosios žibutės… o gal… sodai ir laukai pasipuošę įvairiaspalviais žiedais, kuriuose dūzge bitės…. o gal… o gal… o gal… Mes net neabejojame, kad Jūsų VAIKAI žino, kaip atrodo jų svajonių pavasaris.
  • 2024 m. kovo 1 – 10 dienomis VAIKAI pasitelkę savo fantaziją gražiai, tvarkingai, spalvingai PIEŠIA savo svajonių pavasarį, tuomet vaikų piešinius NUFOTOGRAFUOJATE ir atsiunčiate el. p.: rasa.visamirskiene@alytauscentras.lt
  • 2024 m kovo 12 – 22 dienomis mūsų Facebook’o paskyroje „Vaikai yra vaikai. Alytaus rajonas” vyks balsavimas už konkursui pateiktas jūsų piešinių nuotraukas. Tad KVIEČIAME būti aktyviais pačius bei kviesti savo giminaičius, draugus, bičiulius ir kaimynus pamėgti mūsų FB’o paskyrą ir balsuoti už patikusius darbus, PADOVANOJANT jiems bei jų kūrėjams savo patiktukus ir širdeles.
  • Po 2024 m. kovo 22 d. bus išrinkti 3 darbų autoriai, kurie sutrinks DAUGIAUSIAI Jūsų patiktukų ir širdučių.

Labai laukiame Jūsų darbų.