Atsižvelgiant į koronaviruso (COVID-19) plitimą, Alytaus rajono savivaldybėje gyventojų aptarnavimas organizuojamas nuotoliniu būdu. Dalis darbuotojų dirbs savivaldybės pastate, dalis – nuotoliniu būdu. Su visais bus galima susisiekti telefonu ar elektroniniu paštu, skelbiamu savivaldybės interneto svetainėje.

Lankantis savivaldybės pastate, seniūnijose ir savivaldybei pavaldžiose įstaigose, privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), dezinfekuoti rankas, laikytis ne mažesnio kaip 1 metro atstumo nuo kitų asmenų. Asmenys,  nedėvintys veido apsaugos priemonių, aptarnaujami nebus.

Savivaldybės vadovai – meras, jo pavaduotoja, administracijos direktorė ir pavaduotojas – dirbs savivaldybės pastate.

VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro specialistai dirbs savivaldybės pastate bei Butrimonių, Daugų ir Simno seniūnijose. Kadangi esant karantinui negalime Jūsų aplankyti namuose ar priimti centro patalpose, mielai palaikysime kontaktą visomis ryšio priemonėmis. Šeimos pagalbos centro specialistai yra pasiruošę suteikti emocinį palaikymą, socialinę ir psichologinę pagalba.

Kaip ir kiekvieną kartą, taip ir dabar, esant reikalui kviečiame drąsiai kreiptis telefonu, elektroniniu paštu ar facebook’o paskyroje Jums rūpimais klausimais ar tiesiog norint pasikalbėti.

VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centre specialistai dirba:

pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8:00 iki 17:00 val., penktadieniais nuo 8:00 iki 15.45 val.

Daugiau skaitykite: https://cutt.ly/lgUcDk5