Antradienio vakarą VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro globos centas turėdamas tikslą pasidalinti žinia apie globą susitiko su labai aktyvia ir šilta bei keptais pyragais kvepiančia Užubalių kaimo bendruomene. Šiek tiek apšilus ir pabendravus prie kavos/arbatos puodelio, Tarnybos atestuotas asmuo Rima Mockeviciene pakvietė susirinkusius į paskaitą – diskusiją „Kuo praturtina mus rūpestis kitu”.

Susitikimo metu kalbėjome apie tai, ką reiškia – padėti užaugti žmogui, kodėl yra svarbu pastebėti kitą, pasidalinti gerumu, nelikti abejingu, kas slypi po tuo „sunkiu vaiku”, kokios priežastys nulemia vaiko „bjaurų” elgesį. Dalyvavusieji pasidalijo savo patirtimis, įžvalgomis, mintimis apie globą, globėjus, vaikus…

GIMK mokytoja Rima supažindino su globos sistema, žingsniais, kuriuos privalo nueiti apsisprendęs globoti žmogus, su globos centru, ten dirbančiais specialistais bei jų teikiama pagalba. Susitikimo pabaigoje buvo išdalinti lankstinukai ir skrajutės su informacija apie globą/įvaikinimą, GIMK mokymus, globos centrą ir jo teikiamas paslaugas.

Už šį susitikimą bei šiltą priėmimą dėkojame Užubalių kaimo bendruomenei ir mūsų buvusiai globėjai Filomenai Lazauskienei.