VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro globos centras kartu su Alytaus rajono savivaldybės Kultūros centru 2023 m. spalio 18 d. – lapkričio 6 d. atgijusioje antram gyvenimui Kurnėnų Lauryno Radziukyno mokykloje kvietė visus aplankyti keliaujančią globojančių šeimų fotografijų parodą „Užauginti žmogų”.

„Vienas stipriausių momentų gyvenime, kai gerokai ūgtelėjęs vaikas pradeda mane vadinti mama. Pirmi kartai išspūsta pro nejaukumo filtrą lūpose – pasimatuojant, pasveriant, apsvarstant ar ne per anksti. Niekada neparodau jaudulio- natūraliai priėmus daug trumpesnis kelias į kasdienybę. Man tai įvertinimas – negimdžiau, neauginau, bet esu mama. Avansu už tai, kad nuo šiandien visada būsiu šalia. Iki pabaigos pasaulio” – globos ambasadorė, 18 vaikų mama, globėja Eglė Vaitkevičienė.

„Užauginti žmogų” – unikali, po Lietuvos miestus keliaujanti fotografijų paroda, vaizdais pasakojanti apie globojančių šeimų kasdienybės momentus. Du metus šeimos pasakojo savo istorijas ir dalinosi šilčiausiomis akimirkomis. Šioje parodoje turite galimybę iš arti pamatyti 15 šeimų, iš skirtingų Lietuvos vietovių, kurias vienija tai, jog jos tapo namais vaikams, kuriems to reikėjo.

Galbūt ir Jūs galite tapti namais Lietuvos vaikams.