Garsiai, linksmai, jaunatviškai per seniūnijas, savivaldybes ir visą Lietuvą su susitikimais, paskaitomis, diskusijomis, edukacijomis, popietėmis, filmais, parodomis, piknikais ir kitomis įdomiomis veikomis nuvilnijo Globos savaitės renginiai, skirti ne tik paminėti Globėjų dienai, bet ir padėkoti mūsų globėjams (rūpintojams) bei įtėviams už šį prasmingą sprendimą, kasdienį bei iššūkių pilną kasdienį darbą bei širdis sklidinas gerumo.

Viskas turi pradžią ir pabaigą… VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro Globos centras taria didelį AČIŪ visiems, kas buvo kartu, padėjo bei prisidėjo organizuojant renginius Alytaus rajono savivaldybėje.

Mes tariame nuoširdų ir didelį AČIŪ:

Alytaus rajono savivaldybei už palaikymą, paramą ir bendradarbiavimą organizuojant Globos savaitės renginius.

Mūsų globos ambasadorei Alytaus rajono savivaldybės vicemerei Dalia Kitavičienė už nuoširdų rūpestį globėjų šeimomis, visokeriopą pagalbą, paramą bei nuolatinį bendradarbiavimą.

Mūsų globos ambasadoriams, menininkams autobiografams, socialiniams tyrėjams ir realistinio piešimo meistrams, broliams Algirdui Gataveckui ir Remigijui Gataveckui už organizuotas smagias bei įtraukiančias kūrybines dirbtuves „Žaidžiame spalvomis”.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Bendruomenės pareigūnams ir policijos bičiuliui Amsiui, kurie mažuosius kvietė į saugaus elgesio kelyje pamokėles bei smagias ir praktiškas užduotėles.

Mūsų partneriams Mikalavo „Šilaičių” bendruomenei ir jos vadovei Daliai Kazakevičienei, kuri ne tik rūpinosi, kad nieko netrukto popietės dalyviams, bet su meile virė ir visus vaišino savo firminiu bendruomenės plovu.

Choreografei Daliai Romanovai už gerą nuotaiką, energiją mokant šokti vienybės bei vilties šokį „Jerusalema”.

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už pagalbą prisidedant prie popiečių užimtumo organizavimo, kurio dėka įdomių, įtraukiančių veiklų pagal savo pomėgį, galėjo rasti kiekvienas šventės dalyvis.

Lektorei ir animatorei Jelenai Rudakovai už nuotolinę ir kvapnią edukaciją „Kvepia gerumu” bei galimybę patiems pasipuošti norimais piešinėliais savo palaidines.

Šefui ant ratų Arvydui Simaškai už puikius, skanius patiekalų receptus bei sveikų desertų gaminimo pamokėles.

Sertifikuotam juoko jogos treneriui Stepui Šafranauskui už gerai nuteikiantį, atpalaiduojantį ir daug teigiamų emocijų sukuriantį juoko jogos užsiėmimą.

Respublikinės jogos mokyklos kvėpavimo technikos instruktorei Natali Bondareva už kvėpavimo technikos mokymus kaip naudojant kvėpavimo techniką paleisti stresą, susikaupusias mintis, nurimti, susikaupti ir valdyti savo emocijas.

Dietologei Ievai Kuodienei už naudingą informaciją apie vandens svarbą mūsų organizmui esant vasaros karščiams.

Pedagogei Jūratei Biesevičienei ir soc. darbuotojai – globos koordinatorei Editai Švetkauskienei už medumi ir vašku kvepiančią edukaciją bei galimybę patiems pasigaminti mielą, norimos formos žvakelę.

Alytaus dekanatų Alovės Švč. Trejybės parapijos klebonui mons. Stanislovui Stankevičiui, Butrimonių Išganytojo parapijos klebonui teol. mgr. Virgilijui Balniui ir Rumbonių Švč. Trejybės parapijos altaristai mons. Leonui Jakmavičiui už tartus jautrius žodžius globėjams, parodant jų pašaukimo svarbą ir paaukotas šv. Mišias už globėjus, įtėvius, jų šeimas bei globojamus vaikus.

Alytaus rajono savivavldybės kultūros centro Simno ir Daugų skyrių jauniesiems atlikėjams bei jų vadovams už skambias dainas bei šventinę nuotaiką.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui Alytaus rajone už bendradarbiavimą ir vasariškas dovanas.

UAB „Multivanas” direktoriui Vaclovui Karalevičiui už patogią ir saugią kelionę vykstant į Nacionalinį vasaros globėjų festivalį „Vaikai yra Vaikai” Kaune.

Visam VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro kolektyvui už pagalbą bei vieningą darbą ir bendradarbiavimą organizuojant Globos savaitės renginius seniūnijose.

Visoms globėjų (rūpintojų) šeimoms, kurios aktyviai dalyvavo Globos savaitės renginiuose, įsitraukė į veiklas ir kartu kūrė šventinę nuotaiką.

Ir žinoma ypatingą bei skambų AČIŪŪŪŪŪŪŪ visų dalyvavusių vardu sakome Vaikų gerovės centrui „Pastogė”, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai, S. Dariaus ir S. Girėno aerodromui ir Kauno miesto savivaldybei už įsimintiną ir daug gražių emocijų prisiminimuose palikusį nacionalinį vasaros globėjų festivalį „Vaikai yra Vaikai” Kaune.