2020 metai kiekvienam iš mūsų buvo kitokie… Visiems teko išmokti daug naujų dalykų ir pakeisti įprastą kasdienį gyvenimo ritmą. Šis pokytis į mūsų gyvenimus įnešė streso, nerimo, baimių ir daug pokyčių kasdienėje veikloje.
Praeitais metais Globos centras organizuodamas globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų ir įtėvių savipagalbos grupes stengėsi ne tik įsiklausyti, bet ir atliepti į Jūsų poreikius. Tiek gyvų, tiek nuotolinių susitikimų metu buvo kalbėta Jums pačiomis aktualiausiomis temomis: vaiko adaptacija šeimoje, kaip mokyti vaiką laikytis taisyklių, rutina, pokyčiai ir iššūkiai, ribos ir taisyklės, karantino padiktuoti pokyčiai, laukiame švenčių ir kitomis.

Šiemet, kol gyvename karantino sąlygomis, Globos centras organizuos globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų ir įtėvių savipagalbos grupes kiekvieno mėnesio trečią ketvirtadienį nuotoliniu būdu facebook’e Messenger’io vaizdo skambučio pagalba. Norintys dalyvauti, praneša mums ir registruojasi iš anksto. Ketvirtadienį mes skambiname Jums ir 18 val. susitinkame prie arbatos puodelio šiltam ir taip reikalingam pokalbiui.