Šeima yra pats svarbiausias dalykas pasaulyje ir ji prasideda nuo artimo, pagarbaus, saugaus ir lygiaverčio santykio su kitu žmogumi. Tik toks santykis gali užtikrinti erdvę, kurioje nėra jokios formos smurto, žmonės jaučiasi fiziškai ir emociškai saugiai bei gali užtikrinti savo ir visų vaiko poreikių įgyvendinimą. Viskas prasideda nuo konkretaus asmens – savęs paties(-čios). Išmokę kurti sveiką, pagarbų ir saugų santykį su savimi, mes galime tai perkelti ir į bendravimą su kitais.

Tradiciniame ketvirtadienio vakaro susitikime globėjai diskutavo, apie saugumą, ribas bei poreikių atpažinimą – apie tai, kas šeimoje svarbiausia.

Sveiki santykiai – mus augina iš vidaus, žalingi – priverčia abejoti, nepasitikėti savimi ir kitu žmogumi. Nesvarbu kokie santykiai bebūtų – juose nei vienas neturi kentėti. Santykiuose turėtume jaustis jaukiai, saugiai ir užtikrintai.

Vienas svarbiausių dalykų tarpusavio santykiuose yra kalbėtis ir girdėti, nes tai padeda išvengti interpretacijų ir aiškiai bei tiksliai leidžia suprasti, ką sako šalia mūsų esantys kiti žmonės.