Šiomis dienomis jausti įtampą, nerimą ir baimę dėl pasaulyje vykstančio karo bei kitų grėsmių ir su tuo susijusios nežinios yra natūrali mūsų reakcija. Esant tokiai situacijai kiekvienas turime daug kalbėtis apie savo jausmus bei mintis, taip siekdami atrasti stabilumą savo rutinoje. Svarbu suprasti, kad visko, kas vyksta šiandienos pasaulyje, mes negalime kontroliuoti, negalime nuspėti kas ir kaip bus toliau. Svarbu tęsti kasdienines veiklas, laikytis įprastos rutinos ir koncentruotis į tai, ką mes galime kontroliuoti ir kaip, bent iš dalies, galime prisidėti siekiant pagerinti padėtį Lietuvoje bei pasaulyje.

Tradiciškai ketvirtadienio vakarą globėjai susirinkę į savipagalbos grupę diskutavo apie kylantį nerimą ir baimę susijusią su karo grėsme, apie tai kokių būdų imtis siekiant išjausti bei suvaldyti savo emocijas, taip pat globėjai aptarė galimybes kaip galima kitaip prisidėti prie situacijos gerinimo.

Šiuo įtemptu laikotarpiu nepamirškime ne tik savęs, bet ir aplink mus esančių žmonių, bendraukime, dalinkimės savo jausmais ir emocijomis, pastebėkime gerus bei gražius dalykus mūsų aplinkoje bei pasidžiaukime net mažiausiais pasiekimais!