Rugsėjo 28-ąją minėjome Socialinio darbuotojo dieną. Šia proga VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centras budinčias globotojas, globos koordinatores, atvejo vadybininkes, socialines darbuotojas, socialinių darbuotojų padėjėjas, individualios priežiūros darbuotojas pakvietė į išvykstamąją supervizijos dieną Panevėžyje. Pažintinėje, patyriminėje kelionėje mus lydėjo mūsų supervizorė Roberta Daubaraitė-Randė. Visos dienos metu ji mus kvietė stebėtis, matyti smalsauti bei pagalvoti už ką esame dėkingos.

Kelionės metu aplankėme Krekenavos Lankytojų centrą lipome į Krekenavos bokštą, kurio 30 metrų aukštyje įrengta apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria nuostabiai graži Nevėžio upės ir Krekenavos apylinkių panorama. Lankėmės Krekenavos Švč. M. Marijos į Dangų ėmimo bazilikoje, užlipome ir į bazilikos bokštą, kuriame yra trys varpai bei matoma graži Krekenavos miestelio panorama. Aplankėme ir Pašilių stumbryną, kuriame ne tik stebėjomės stambiausiais laukiniais gyvūnais, bet ir susipažinome su europinių stumbrų gyvenimu.

Papietavę įspūdingame Bistrampolio dvare toliau keliavome į Panevėžį, kuriame ne tik grožėjomės labai įspūdingu Senvagės parku, susipažinome su Panevėžio miesto istorija bei svarbiausiais jo pastatais bei lankytinomis vietomis.

Dienos refleksijai susirinkome aikštėje prie Lietuvos didžiojo kunigaikščio, Panevėžio miesto įkūrėjo, Aleksandro paminklo. Įsisukusios įtemptam dienos grafike, dažnai nepastebime slegiančios nuotaikos, neužfiksuojame jau gręsiančio perdegimo… Refleksijos metu supervizorės pakviestos kiekviena pažvelgėme į save tarsi iš šalies ir pasidalijome tuo, ką patyrėme: kuo svarbi buvo ši diena, ką ji mums davė, kokius jausmus išgyvenome, ką pasiėmėme sau… Supervizija padėjo emociškai atsipalaiduoti, leido laisvai pabūti savimi, įsivertinti save, nubrėžti ribas… Ši diena puikiai parodė, kad galima suderinti darbą ir poilsį.