Birželio pradžioje Birštone pirmą kartą vyko dviejų dienų „Globos centrų sąskrydis 2022”, kuriame kartu su globos centrų specialistais – globos koordinatoriais, psichologais bei Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos teritorinių skyrių gynėjais ir patarėjais, dirbančiais su vaikų globos atvejais dalyvavo ir VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro specialistų komanda.

Sąskrydžio tikslas buvo didinti sąskrydžio dalyvių komandinio darbo ir bendradarbiavimo efektyvumą, užmegzti ir plėtoti darbuotojų ryšius, tinklaveiką, didinti asmeninį darbuotojų veiksmingumą ir tobulėjimą, siekiant gerinti globos centrų teikiamų paslaugų kokybę.

Sąskrydžio metu kiekvienas dalyvis dalyvavo penkiuose skirtinguose mokymuose, kurių temas buvo pasirinkę iš anksto. Jų metu jie galėjo gilinti žinias, gauti atsakymus į rūpimus klausimus bei diskutuoti jiems aktualiais klausimais.

Laisvu laiku buvo labai naudinga susipažinti su kolegomis, pasikalbėti, pasikeisti gerąja patirtimi, aptarti savo problemas bei iššūkius, su kuriais tenka susidurti darbe. Na, ir žinoma, su entuziazmu dalyvauti vakaro programos bendrose veiklose, smagiose užduotyse bei žaidimuose.