Šiandien Alytuje vyko Globėjų paieškos dirbtuvės, kuriose dalyvavo Alytaus apskrityje dirbantys savivaldybių atstovai bei globos centrų specialistai iš „Vaikai yra vaikai” Alytaus rajonas, Alytus, Lazdijų rajonas, Druskininkai, ir Varėna.

Pradžioje grupėse diskutavome ir pristatėme koliažą apie tai, ko reikia, kokius resursus turime pasiekti, kad nebereikėtų pritraukti naujų globėjų, vykdyti komunikacijos ir kad nei viens vaikas nepatektų į globos instituciją. Vėliau diskutuodami bandėme išsiaiškinti, kas motyvuoja bei stabdo priimti sprendimą globoti žmones besidominčius globa. Smegenų šturmo metu siekėme išsigryninti idėjas bei ieškoti idėjų, kurios būtų efektyvios siekiant pritraukti naujus globėjus ir vykdant viešinimą. Pabaigoje mes aptarėme, ką būtų galima konkrečiai kiekvienoje savivaldybėje nuveikti viešinant globą.

Už naujas įžvalgas, pasidalinimą mintimis bei idėjomis, netradicinį mokymų formatą, gerą laiką bei emocijas dėkojame mokymų vadovams iš Vilniaus Deimantei Andriuškevičiūtei ir Dainiui Miežiui bei visiems kartu dalyvavusiems šiose dirbtuvėse.