Super!!! Pagaliau startuoja pirmasis etapas labai šaunaus konkurso „Keturi metų laikai vaikų svajonėse”.

Globos ambasadorė Laima Ivašauskienė, Petras Sabaitis, Tomas Trubnikovas, „Vaikai yra vaikai. Alytaus rajonas” ir „Vaikai yra vaikai. Alytus” sakome labai ačiū kiekvienam konkurso dalyviui, kurie svajojo, piešė, tapė… ir konkursui padovanojo savo piešinius. Kaip žinote, su šiais spalvingais, gražiais ir pavasariu alsuojančiais darbais pradedame pirmąjį konkurso etapą „Mano svajonių pavasaris”.

Dėmesio!!! 2024 m. kovo 12 – 22 dienomis mūsų Facebook’o paskyrose „Vaikai yra vaikai. Alytaus rajonas” ir „Vaikai yra vaikai. Alytus” vyks balsavimas už konkursui pateiktas jūsų piešinių nuotraukas. Tad KVIEČIAME būti aktyviais pačius bei kviesti savo giminaičius, draugus, bičiulius, klasiokus ir kaimynus pamėgti mūsų FB’o paskyrą, dalintis konkursu ir balsuoti už Jums labiausiai patikusius darbus, PADOVANOJANT jiems bei jų kūrėjams savo patiktukus ir širdeles.

Po 2024 m. kovo 22 d. bus išrinkti 3 darbų autoriai, kurie surinks DAUGIAUSIAI Jūsų patiktukų ir širdučių. Dėkojame konkurso organizatoriams Laima Ivašauskienė, Petras Savaitis ir Tomas Trubnikovas, nes jų dėka konkurso dalyvių laukia ne tik nerealios dovanos bet ir puikios šventės bei daug gero laiko kartu.

Visiems dalyvaujantiems konkurse linkime SĖKMĖS!!!