Todėl 2026 m. vasario 13 d. VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro darbuotojai dalyvavo „Komandos formavimo ir efektyvaus bendradarbiavimo“ mokymuose. Mokymų metu gilinome žinias apie komandinį darbą, tarpusavio pasitikėjimo stiprinimą, efektyvią komunikaciją, įstaigos vertybių puoselėjimą bei bendrų tikslų siekimą. Atradome daugiau, nei tikėjomės supratome, kad galime būti stiprūs, vieningi ir auganti profesionali specialistų komanda.

Nuolatinis tobulėjimas – tai mūsų kelias į dar kokybiškesnę pagalbą mūsų šeimoms ir vaikams.