Garsiai, linksmai, jaunatviškai per seniūnijas, savivaldybes ir visą Lietuvą su susitikimais, paskaitomis, diskusijomis, edukacijomis, popietėmis, filmais, parodomis, piknikais ir kitomis įdomiomis veikomis nuvilnijo Globos savaitės renginiai, skirti ne tik paminėti Globėjų dienai, bet ir atkreipti visuomenės dėmesį į globą bei padėkoti mūsų globėjams (rūpintojams) bei įtėviams už šį prasmingą sprendimą, iššūkių pilną kasdienį darbą bei širdis sklidinas gerumo.

Viskas turi pradžią ir pabaigą… VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro Globos centras taria didelį AČIŪ visiems, kas buvo kartu, padėjo bei prisidėjo organizuojant renginius Alytaus rajono savivaldybėje.

Mes tariame nuoširdų ir didelį AČIŪ:

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM Projekto komandai už paruoštas dovanas ne tik globėjų šeimoms bet ir globos centrui.

Alytaus rajono savivaldybei už palaikymą, paramą ir bendradarbiavimą organizuojant Globos savaitės renginius.

Alytaus rajono savivaldybės merei Rasai Vitkauskienei už rūpestį globėjų šeimomis, globos idėjos palaikymą bei jautrų ir šiltą sveikinimą mūsų globėjams Globėjų dienos proga.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui Alytaus rajone už bendravimą bei bendradarbiavimą ir vasariškas bei saldžias dovanas.

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Pivašiūnų seniūnijos seniūnei Rimai Čelkonienei už geranorišką pagalbą organizuojant edukacinę – muzikinę popietę „Pasibičiuliaukim” prie Ilgio ežero Pivašiūnų seniūnijoje bei dalyvavimą popietėje ir sveikinimo bei padėkos žodį mūsų globėjams.

Mūsų globos ambasadoriui, TV laidų ir renginių vedėjui, karšto oro baliono pilotui-instruktoriui, grupės JOKE vokalistui Giedriui Leškevičiui už globos viešinimą ir už itin jautrų bei gilų sveikinimą mūsų globėjams Globėjų dienos proga bei nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Mūsų globos ambasadoriams, menininkams autobiografams, socialiniams tyrėjams ir realistinio piešimo meistrams, broliams Algirdui Gataveckui ir Remigijui Gataveckui, kurie visuomet ne tik pirmieji išgirsta, bet ir aktyviai įsitraukia į Globos savaitės renginius, už nuotaikingą sveikinimą globėjams Globėjų dienos proga bei iniciatyvų palaikymą ir bendradarbiavimą.

Mūsų globos ambasadorei tautodailininkei, keramikei Ritai Gegužienei už ypač jautrų ir gražų sveikinimą mūsų globėjams Globėjų dienos proga, už tai kad girdi širdimi bei nuoširdų rūpestį ir aktyvų įsitraukimą į globos centro renginius, už keramikinius suvenyrus – dovanas.

Norime ypač padėkoti mūsų VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro socialinei darbuotojai – globos koordinatorei, mamai, GLOBĖJAI Elytei Babravičiūtei, kuri ne tik palaiko, bet ir pati gyvena globos idėja, nuoširdžiai dalijasi savo gerąja patirtimi bei savo lūpomis perduoda nuoširdų sveikinimą mūsų globėjams.

Buvusiai kolegei, socialinei darbuotojai Editai Švetkauskienei už bendradarbiavimą ir medumi kvepiančią žvakelių liejimo edukaciją popietėje „Pasibičiuliaukim” prie Ilgio ežero Pivašiūnų seniūnijoje.

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už geranorišką bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant judriuosius žaidimus Sporto šventėje „Sportuok ir būk pozityvus” prie Daugų ežero, Daugų seniūnijoje, kurių dėka įdomių veiklų pagal savo pomėgį, galėjo rasti kiekvienas šventės dalyvis.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnams ir policijos bičiuliui Amsiui už geranorišką bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant saugaus eismo užduotis Sporto šventėje „Sportuok ir būk pozityvus” prie Daugų ežero, Daugų seniūnijoje.

Alytaus jaunimo centro vokalinės studijos „Boružėlė” duetui Kamilei ir Aronui Turauskams, solistei Emilijai Norkūnaitei, jų vadovei vokalo mokytojai ekspertei Raimondai Remeikienei už gerą nuotaiką ir skambias vaikų dainas edukacinėje – muzikinėje popietėje „Pasibičiuliaukim” prie Ilgio ežero Pivašiūnų seniūnijoje.

Alytaus lopšelio/darželio „Putinėlis” mergaičių duetui Emilijai Šiuipytei ir Vakarei Vetchoratovaitei, jų vadovei meninio ugdymo mokytojai ekspertei Aušrai Marcinkevičienei už dovantą gerą nuotaiką ir dainas edukacinėje – muzikinėje popietėje „Pasibičiuliaukim” prie Ilgio ežero Pivašiūnų seniūnijoje.

Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos 10 klasės mokinei Augustei Kairytei, jos vadovei Neringai Valvonienei už jautrias dainas edukacinėje – muzikinėje popietėje „Pasibičiuliaukim” prie Ilgio ežero Pivašiūnų seniūnijoje.

Vilijos Ruseckienės ir Onutės Prieskienienės duetui „Pavasariniai žiedai” už gerą nuotaiką ir padovanotas nuotaikingas bei prasmingas dainas edukacinėje – muzikinėje popietėje „Pasibičiuliaukim” prie Ilgio ežero Pivašiūnų seniūnijoje.

Alytaus dekanato Rumbonių Švč. Trejybės parapijos altaristai mons. Leonui Jakmavičiui už tartus jautrius žodžius globėjams, parodant jų pašaukimo svarbą ir paaukotas šv. Mišias už globėjus, įtėvius, jų šeimas bei globojamus vaikus.

Globos savaitės rėmėjui „Sintija” – vestuvinių, proginių suknelių, smokingų ir aksesuarų nuomos salonui ir jo savininkei Linai Baranauskieni už finansinę paramą organizuojant Vaikų globos savaitės renginius Alytaus rajono savivaldybėje.

UAB PREZO kepyklėlei Alytuje už gausiais vaišes, kuriomis galėjome pavaišinti Globos savaitės renginių dalyvius Daugų ir Pivašiūnų seniūnijose.

Butrimonių krašto Lionės šimtalapiams už padovanotus šimtalapius su aguonomis, varške, vyšniomis, kuriais galėjo pasivaišinti visos globėjų šeimos kartu važiavusios į vasaros festivalį Vingio parke Vilniuje.

VšĮ Alytaus turimo informacijos centrui už informacinius leidinius apie Alytaus rajoną bei lankytinas jo vietas.

Alytaus Putinų gimnazijos 2 klasės mokinėms Godai Granatauskaitei ir Ievai Visamirskytei už aktyvų įsitraukimą į savanorišką veiklą Globėjų šeimų sąskrydžio ČIA GERA AUGTI Vingio parke, Vilniuje metu.

UAB „Multivano” direktoriui Vaclovui Karalevičiui bei vairuotojui už patogią ir saugią kelionę vykstant į Globojančių šeimų festivalį „ČIA GERA AUGTI” Vingio parke Vilniuje.

Visam VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro kolektyvui už pagalbą organizuojant Globos savaitės renginius seniūnijose.

Visoms globėjų (rūpintojų) šeimoms, kurios aktyviai dalyvavo Globos savaitės renginiuose, įsitraukė į veiklas ir kartu kūrė šventinę nuotaiką.

Ir žinoma ypatingą bei skambų AČIŪŪŪŪŪŪŪ visų dalyvavusių vardu sakome Vilniaus miesto savivaldybei ir Vilniaus miesto globos centrams už įsimintiną ir daug gražių emocijų prisiminimuose palikusį Globojančių šeimų festivalį „ČIA GERA AUGTI” Vingio parke.