Garsiai, linksmai, jaunatviškai per seniūnijas, savivaldybes ir visą Lietuvą su susitikimais, paskaitomis, diskusijomis, edukacijomis, popietėmis, filmais, parodomis, piknikais ir kitomis įdomiomis veikomis nuvilnijo Globos savaitės renginiai, skirti ne tik paminėti Globėjų dienai, bet ir padėkoti mūsų globėjams (rūpintojams) bei įtėviams už šį prasmingą sprendimą, iššūkių pilną kasdienį darbą bei širdis sklidinas gerumo.

Viskas turi pradžią ir pabaigą… VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro Globos centras taria didelį AČIŪ visiems, kas buvo kartu, padėjo bei prisidėjo organizuojant renginius Alytaus rajono savivaldybėje.

Mes tariame nuoširdų ir didelį AČIŪ:

Alytaus rajono savivaldybei už palaikymą, paramą ir bendradarbiavimą organizuojant Globos savaitės renginius.

Mūsų globos ambasadorei Alytaus rajono savivaldybės vicemerei Dalia Kitavičienei už nuoširdų rūpestį globėjų šeimomis, visokeriopą pagalbą, paramą, įsitraukimą į veiklas bei nuolatinį bendradarbiavimą.

Mūsų globos ambasadoriui, TV laidų ir renginių vedėjui, karšto oro baliono pilotui-instruktoriui, grupės JOKE vokalistui Giedriui Leškevičiui už šiltą sveikinimą globėjams Globėjų dienos proga bei nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Mūsų globos ambasadoriams, menininkams autobiografams, socialiniams tyrėjams ir realistinio piešimo meistrams, broliams Algirdas Gataveckas ir Remigijus Gataveckas už nuotaikingą sveikinimą globėjams Globėjų dienos proga bei iniciatyvų palaikymą ir bendradarbiavimą.

Mūsų partneriams Mikalavo kaimo „Šilaičių” bendruomenei ir jos vadovei Dalia Kazakevičienė, kuri ne tik rūpinosi, kad nieko netrukto žygio „Žygiuok, globok, mylėk” dalyviams, bet su meile virė ir visus vaišino savo firminiu bendruomenės plovu, burnoje tirpstančia banda su dzūkišku „daryciniu” ir karštomis bei gardžiomis bandelės..

Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už pagalbą prisidedant prie popietės užimtumo organizavimo, kurio dėka įdomių, įtraukiančių veiklų pagal savo pomėgį, galėjo rasti kiekvienas šventės dalyvis.

Pedagogei Jūratei Biesevičienei ir soc. darbuotojai – globos koordinatorei Editai Švetkauskienei už medumi ir vašku kvepiančią edukaciją bei galimybę patiems pasigaminti mielą, norimos formos žvakelę.

Alytaus dekanato Rumbonių Švč. Trejybės parapijos altaristai mons. Leonui Jakmavičiui už tartus jautrius žodžius globėjams, parodant jų pašaukimo svarbą ir paaukotas šv. Mišias už globėjus, įtėvius, jų šeimas bei globojamus vaikus.

Alytaus rajono kultūros centro Butrimonių skyriaus solistei Tomai Anušauskaitei ir šokių kolektyvui „Gojelis”, vadovaujamam Živilės Patinskaitės padovanojusiems popietėms dalyviams šventinį koncertą.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriui Alytaus rajone už bendradarbiavimą ir vasariškas bei saldžias dovanas.

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM Projekto komandai už paruoštas dovanas ne tik globėjų šeimoms bet ir globos centrui.

UAB „Kautra” direktoriui Linui Skardžiukui bei vairuotojams Marijonui Šaulevičiui ir Povilui Česnuiui už patogią ir saugią kelionę vykstant į Nacionalinį vasaros festivalį „Vaikai yra Vaikai” Klaipėdoje.

Globos savaitės finansiniams rėmėjams UAB Forestry Service Lithuania direktoriui Airidui Zamblauskui bei „Sintija” – vestuvinių, proginių suknelių, smokingų ir aksesuarų nuomos salonui ir jo savininkei Linai Baranauskieni už finansinę paramą, kurios dėka vaikai galėjo džiaugtis ir pramogauti ant batuto, atsigaivinti mineraliniu vandeniu ir sultimis bei pasmaližiauti cukraus vata ir popcornais.

Butrimonių krašto Lionės šimtalapiams už padovanotus šimtalapius, kuriais galėjo pasivaišinti visos globėjų šeimos kartu važiavusios į vasaros festivalį Klaipėdoje.

VšĮ Alytaus turimo informacijos centrui už informacinius leidinius apie Alytaus rajoną bei lankytinas jo vietas.

UAB Apsaugos KOMANDOS Alytaus skyriui už įvairias dovanėles, kurias galėjome įteikti Globos savaitės renginių metu.

Visam VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro kolektyvui už pagalbą organizuojant Globos savaitės renginius seniūnijose.

Visoms globėjų (rūpintojų) šeimoms, kurios aktyviai dalyvavo Globos savaitės renginiuose, įsitraukė į veiklas ir kartu kūrė šventinę nuotaiką.

Ir žinoma ypatingą bei skambų AČIŪŪŪŪŪŪŪ visų dalyvavusių vardu sakome Klaipėdos miesto savivaldybei ir BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrui už įsimintiną ir daug gražių emocijų prisiminimuose palikusį nacionalinį vasaros festivalį „Vaikai yra Vaikai” Klaipėdoje️.