Penktadienį (03 15) septynių susitikimų GIMK (globėjų (rūpintojų), budinčių globotojų, įtėvių, bendruomeninių vaikų globos namų darbuotojų mokymo ir konsultavimo) programos Pagrindinius mokymus baigė jau antroji šiais metais globėjų ir įtėvių grupė.

VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro organizuotus GIMK mokymus baigė trys šeimos, kuriose jau yra globojami vaikai. Bendrų pastangų, supratingumo bei atsakomybės dėka visi dalyviai mokymus baigė sėkmingai.

Dalyviai mokymų metu stengėsi priimti visą GIMK mokytojų pateikiamą informaciją, kėlė klausimus, dalijosi savo patirtimi, aktyviai įsitraukė į mokymų metu pateiktas užduotis, palaikė ir išklausė vienas kitą. Džiaugiamės dalyviais ir dėkojame jiems už jų ryžtą, nuoširdumą bei įveiktus visus iššūkius ir linkime didžiulės sėkmės šiame prasmingame kelyje.

Globėjų, įtėvių paieškos ir rengimo paslaugas teikiantis VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro globos centras įteikė pažymėjimus naujiems globėjams ir pasidžiaugė reguliariai gausėjančia globėjų (rūpintojų) šeima Alytaus rajono savivaldybėje.