Adventas – pokyčio savyje kūrimo bei Kalėdų stebuklo laukimo metas, kuomet net oras virpa ne tik džiaugsmu, paslaptimi, bet ir mūsų dėmesiu vienas kitam bei gerumu.

2022 m. gruodžio 12 d. (pirmadienį) Butrimonių Vaikų Dienos Centre „Tuktukas” vyko jauki Adventinė popietė „ANT BALTO ANGELO SPARNŲ VILTIS GYVENA”.

Pradėdama popietę vaikų dienos centro „Tuktukas” soc. darbuotoja Elytė Babravičiūtė sakė, jog tai laikas, kuris kviečia visus dažniau susitikti bei pabūti kartu. Ją papildydama VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro l. e. direktorės pareigas Irena Arbutavičienė sakė, jog tai stebuklų metas ir retoriškai klausė: „O kas yra stebuklas?” Stebuklas yra tai, kad mes čia esame… Stebuklas yra visa tai, ką turime… Stebuklus juk mes patys ir kuriame parodydami dėmesį, sušildydami širdį, kartu patylėdami, nuoširdžiai pasidžiaugdami, padrąsindami, išklausydami, apkabindami, atleisdami…

Popietės metu keramikės Ritos Gegužienės pakviesti vaikai išskubėjo į šiltą ir mielą edukaciją, kurios metu gamino ir puošė savo „Gerumo Angelą”, o tuo tarpu jų tėveliai bei kiti popietės dalyviai klausėsi psichologės Gintarės Babarskienės paskaitos „Emocijų valdymas visuomenėje ir šeimoje” ir aktyviai diskutavo. Po paskaitos globos centro socialinė darbuotoja – globos koordinatorė Samanta Burbulevičienė pasidalino globos situacija Alytaus rajone, supažindino su globos formomis, globos centro veikla. Jautriai kalbėdama apie kiekvieną vaiką, kaip apie dovaną, pakvietė popietės dalyvius pagalvoti apie vaikų globą savo šeimose, juk švenčių metu gera yra gauti dovanų.

Adventinę popietę vainikavo vaikų dienos centrą ir muzikos mokyklą lankančių vaikų ir jų mokytojų Joanos Laugalienės ir Algirdo Glovickio koncertas.

Besivaišinant ir prie kavos/arbatos puodelio smagiai besišnekučiuojant buvo įteiktos padėkos ir vaikų pagaminti šventiniai atvirukai visiems popietės rėmėjams, o popietėje dalyvavusiems vaikų tėveliams buvo įteiktos Lionės Trukanavičienės paruoštos labai praktiškos ir šventinės dovanos – miltiniai pusgaminiai kūčiukų kepimui.