Šeštadienį Miroslave VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centras Globos centras kartu su šeimomis šventė „Šeimadienį“. ![]()
![]()
Čia aidėjo vaikų juokas ir tėvelių šypsenos, skambėjo muzika
, netrūko žaidimų, bendrystės ir šilto bendravimo![]()
.
Šventės metu šeimos turėjo galimybę ne tik smagiai praleisti laiką kartu, bet ir daugiau sužinoti apie vaikų globą– Globos centro globos koordinatorės Samanta Burbulevičienė Rasa Vaitkutė bei Globos centro direktorė Ernesta Matonė kvietė pasikalbėti apie saugią vaikystę kiekvienam vaikui.
Šeimos su vaikučiais dalyvavo kūrybinėje veikloje piešė save, primindami, kad tobulų vaikų nebūna, kaip nebūna ir tobulų suaugusiųjų, kad kiekvienas esame skirtingas, ypatingas ir individualus. Svarbiausia – priėmimas, rūpestis ir meilė.
Didelis ačiū Alytaus rajono savivaldybės Šeimos komisijos pirmininkui Rimui Marčiulynui už kvietimą ir smagias dovanas – jas laimės rate išsuko šeimos ir vaikai!
Ačiū visiems, kurie buvote kartu! Jūsų dalyvavimas kuria didelius pokyčius mažose širdelėse.



