Pranešame, kad karantino laikotarpis yra pratęsiamas iki 2020 m. balandžio 13 d. VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centras dirba nuotoliniu būdu. Kadangi esant karantinui negalime Jūsų aplankyti namuose ar priimti centro patalpose, mielai palaikysime kontaktą visomis ryšio priemonėmis. Šeimos pagalbos centro specialistai yra pasiruošę suteikti emocinį palaikymą, socialinę ir psichologinę pagalba.

VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centras turėjo nelengvą iššūkį, nes darbas nuotoliniu būdu pareikalavo naujų gebėjimų, bet centro komanda su šia užduotimi susitvarkė ir įveikė šį iššūkį. Globos koordinatorės, socialinės darbuotojos darbui su šeimomis ir atvejo vadybininkės tęsia numatytus darbus ir teikia paslaugas klientams. Visos konsultavimo, informavimo ir tarpininkavimo paslaugos teikiamos tik nuotoliniu būdu.

Kaip ir kiekvieną kartą, taip ir dabar, esant reikalui kviečiame drąsiai kreiptis telefonu, elektroniniu paštu ar facebook’o paskyroje Jums rūpimais klausimais ar tiesiog norint pasikalbėti.

VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centre specialistai nuotoliniu būdu dirba: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 8:00 iki 17:00 val., penktadieniais nuo 8:00 iki 15.45 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *