Pirmą kartą taip aktyviai minima Globėjų diena, su gausybe įvairių renginių, susitikimų, diskusijų, kaip ir pati savaitė jau eina į pabaigą…

Penktadienio popietę VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro pakviesti padėkoti globėjams ir švęsti Globėjų dieną rinkomės Butrimonių trikampėje aikštėje baigiamajai šventinių renginių savaitės popietei „Vaikams geriausia augti šeimoje”.

Apžvelgdama gausią renginiais savaitę, skirtą paminėti Globėjų dienai, VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro direktorė Inga Daugirdienė sakė, jog labai džiugu, kad daugybė žmonių prisidėjo prie šios šventės organizavimo, o tai reiškia, kad mes vieningai ir garsiai galėjome padėkoti globėjams už jų nelengvą darbą bei skleisti žinią, jog globėjai yra tie žmonės, kurie atverdami savo namų duris ir apglėbdami vaikus savo meile, padeda jiems iš naujo patikėti gyvenimo stebuklu.

Kviesdama tarti žodį Alytaus rajono savivaldybės vicemerę Dalią Kitavičienę, ji sakė, jog už nuoširdų rūpestį ir pagalbą organizuojant visus šiuos renginius, vicemerę galima vadinti Globėjų savaitės globėja.

Kreipdamasi į susirinkusius popietės dalyvius vicemerė sakė, jog nesvarbu, kokioje šeimoje – tėvų ar globėjų, auga vaikai, svarbu, kad jie yra išgirstami ir neskirstomi į savus ir svetimus, todėl globa turi tapti mus visus vienijančia jėga. Ji taip pat perdavė ir Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko linkėjimus.

Antroji popietės dalis buvo pilna muzikos, šurmulio, veiksmo, žaidimų, vaišių, akcijų ir atrakcijų.

Visus susirinkusius šventės dalyvius savo dainomis linksmino Alytaus rajono savivaldybės, Daugų, Simno ir Butrimonių jaunieji dainininkai.

Globos centro soc. darbuotojos – globos koordinatorės aikštėje dalyvaujančius kalbino ir skleidė žinią, dalijo skrajutes apie vaikų globą (rūpybą), Globos centro teikiamas paslaugas, GIMK mokymus ir atsakinėjo į besidominčių vaikų globa užduodamus klausimus.

Su popietės dalyviais noriai bendravo ir Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus Alytaus rajone specialistės, o mažusius popietės dalyvius apdalijo spalvingais balionais.

Visi norintys galėjo dalyvauti sveiko maisto gaminimo užsiėmimuose su „Šefu ant ratų”. Prie stalų veiksmas vyko intensyviai, nes vieni maišė, trynė, kiti kočiojo ir kepė, treti aiškinosi gaminimo paslaptis ir visi noriai degustavo tai, Kas jau buvo pagaminta.

Na, o mažieji popietės dalyviai smagiai siautėjo ant batuto, išbadė Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojų paruoštus įdomius lauko žaidimus, su linksma Mikimauze lankstė balionus, bendravo su policijos atstovais ir jų bičiuliu Amsiumi, ieškojo dovanų „Laimės šulinyje”, smaližiavo cukraus vata, popkornais, ledais bei kitais skanėstais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *