Vaikų globėjų ir įtėvių asociacija „Šviesa“ ir VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centras sukvietė Alytaus rajono globėjų šeimas į pirmąją globėjų šeimų šventę – pikniką, kur netrūko linksmybių nei mažam, nei dideliam. Krokialaukio seniūnijoje, Arminų kaime vykusioje šventėje susirinko gausus būrys Alytaus rajono vaikus globojančių šeimų, kurios atvyko smagiai praleisti laiką ir pabūti kartu.

Šventės dalyvius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės vicemerė Dalia Kitavičienė, kuri perdavė mero Algirdo Vrubliausko linkėjimus ir pasidžiaugė šventės dalyvių gausa: „Gera matyti, kad jūsų tiek daug. Dažnai tenka daug kalbėti, tačiau šį kartą norisi ne kalbėti, o nulenkti žemai galvą prieš jūsų daroma kilnų ir prasmingą darbą“.

Pasak VšĮ Alytaus šeimos pagalbos centro direktorės Ingos Daugirdienės, organizuojant šventę pagrindinė mintis buvo padėti globėjams susipažinti ir pabendrauti tarpusavyje:  „Norėjome pasidalinti savo džiaugsmais bei problemomis, nes mus visus jungia bendras noras – padėti vaikams turėti šeimą bei pasidaryti sau mini šventę, kurioje netruktų gerų emocijų, vaikų juoko ir aktyvios veiklos“.

Pikniko dalyvių laukė pramogos, lauko žaidimai ir staigmena – Visuomenės sveikatos biuro specialistai su projektu „Šefas ant ratų“. Šeimas šventės metu linksmino klounas, kuris kartu su vaikais piešė, lankstė balionus ir žaidė įvairiausius žaidimus, vėliau visi kartu kūrė bendrą piešinį, o fotografė Sandra Degutytė visus norinčius kvietė nusifotografuoti ir įsiamžinti šeimų fotosesijoje.

Šventės organizatoriai dėkoja rėmėjams: UAB „Lankava“, AB „Stalių gaminiai“, M. Čyžienės IĮ „Milčija“, A. Šatrausko įmonei „Detava“, taip pat „Karnavalinių drabužių nuomai“ Alytuje ir Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už pramogas bei geras emocijas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *